Ameliyatsız Burun Nasıl Küçültülür?

Klinik ortamında, sadece 10 dakika içinde uygulanabilen geçici dolgu maddeleriyle burun estetiği yapılabiliyor.

Ameliyatsız Burun Nasıl Küçültülür?

Klinik ortamında, sadece 10 dakika içinde uygulanabilen geçici dolgu maddeleriyle burun küçültme estetiği yapılabiliyor. Sağlık teknolojisinin geldiği noktada artık ameliyat dışında da bir seçeneğimiz var.

10 dakikada istediğiniz buruna sahip olacaksınız

Doğru eğitim, doğru seçilmiş dolgu materyali ve yüz yapısına uygun estetik bir bakış açısıyla burun kusurlarını ortadan kaldırmak mümkün. Yurt dışında uzun zamandır uygulanan bu yöntem, ekonomik olmasının yanı sıra, son derece hızlı ve tatminkar sonuçlar verebiliyor. Üstelik uygulama sadece 10 dakika sürüyor.

Ameliyatsız burun dolgusu işleminin bir diğer önemli başarısı da, travmalardan veya estetik burun operasyonlarından sonra ortaya çıkan deformitelerin çok çabuk bir şekilde düzeltilebilmesi. Zaten gereken şekil, belli oranlarda elde edilmiş olduğu için bu burunların düzeltilmesi adeta bitmiş bir resmi rötuşlamak kadar kolay oluyor. Uygulama sonrasında lokal şişlik ve morlukların çok kısa bir süre içinde geçtiğini belirtiyor.

Ameliyatsız Burun Küçültme ve Burun Estetiği

Beğenilmezse çözümü var

Bu metodun en iyi yanlarından biri, deneme şansı vermesi. Beğenilmediği takdirde, bu dolgu maddesini 2 – 3 gün içinde eritebilen güvenli maddeler de mevcut. Ancak şimdiye kadar burnundan memnun olmayan ve dolguyu eritmek isteyen hastamız olmadı.

Ameliyatsız Burun Estetiği 1-3 yıl arası etki

Uygulamanın etkisi yaklaşık 1 sene kadar sürebiliyor ve bu sürenin sonunda da dolgu maddesi tamamen bitmediğinden biraz ilaveyle eksik giderilebiliyor. Öte yandan burun hareketsiz bir bölge olduğu için, etkinin daha uzun sürdüğü, bazı hastalarımızın 2-3 yıl kadar kullanabildiğini gözlemledik,” diyen Türbedar, bu dolgu enjeksiyonunda hyaluronik asit kullanılması gerektiğini, çünkü daha uzun etkili kalıcı veya yarı-kalıcı ürünlerin, zamanla kötü etkileşimlere neden olabildiğini söylüyor.

Ameliyatsız Burun Estetiği Kimler için uygun?

– Kemerli burundan yakınanlar
– Burun sırtı, ucu ve yan kısımlardaki hacim eksikliğinden yakınanlar
– Estetik ameliyat sonrası hafif düzeltme ve revizyona ihtiyaç duyanlar
– Burunlarında eğrilik, yamukluk ya da asitmetri olanlar
– Kırık burundan kaynaklanan şikayetleri olanlar
– Burun delikleri asitmetrik olanlar
– Burun ucunda düzeltme ya da kaldırma isteyenler
– Burun köprüsünün düzelmesini isteyenler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ