SadeKadınlar – Moda

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar’a Yeniden evlenmeyi düşünmüyor musun?

Hülya Avşar, yeni programı “Bir Hülya Avşar Sohbeti”ne Acun Ilıcalı’yı davet etti. Ilıcalı, Avşar’a “Yeniden evlenmeyi düşünmüyor musun?

Hülya Avşar, yeni programı “Bir Hülya Avşar Sohbeti”ne Acun Ilıcalı’yı davet etti. Ilıcalı, Avşar’a “Yeniden evlenmeyi düşünmüyor musun?” diye sordu.

ZEHRA’DAN UTANIYORUM

Soruyu yanutlayan Avşar, evlenmeyi düşünmediğini, hatta kızı Zehra’nın kendisine sevgilisi olup olmayacağını sorduğunda utandığını söyledi.

Hülya Avşar'dan 'kızımdan utanıyorum' açıklaması

Programın girişinde Hülya Avşar’ın Acun Ilıcalı’nın sektördeki durumuyla ilgili konuşması üzerine Ilıcalı şu açıklamayı yaptı: “Kendi çevremdeki arkadaşlarım bana hiç değişmedin derler. Muhabirken spor müdürümüz İlker Abi’nin maaşını duymuştum, ‘Maaşa bak, biz o maaşı rüyamızda görürüz’ dedim. O zamanki maaşım benim 100 dolardı. Çünkü denenmek üzere alınmıştım. Normal maaşım yoktu sonra normal maaşa geçince çok sevindim. 2 bin TL alıyordum. İlker abi o zamanlar 10 bin dolar alıyor. İlker Abi gibi olamayacağımı düşünüyordum. Hayal etmek falan bile söz konusu değildi.”

“SOKAK ÇOCUĞUYUM”

Avşar’ın Ilıcalı’ya Yetenek Sizsiniz yarışmasını kimin kazanacağına dair girdikleri iddiayı hatırlatması üzerine ikili arasında polemik yaşandı.

H.A: Yetenek Sizsiniz’de son finallerde halkın verdiği oyla ilgili üçümüz iddiaya giriyorduk. En çok kim kazanıyordu?

A.I: Sen sonuncu oluyordun.

H.A: Siz Sergen’le işbirliği yapıyordunuz.

A.I: Hayır işbirliği yapmıyorduk. Ama söylemesi ayıp, sana göre halkın nabzını daha çok tutan biriyim. Sen ünlü bir sanatçı olduğun için aramızda boyut farkı var, bunu unutma. Ben sokak çocuğuyum.

H.A: Bizim seninle aramızda boyut farkı olamaz. Sen daha suya buğu derken…

A.I: Doğru sen o zamanlarda en sosyetik yerlerde geziyordun.

SEN BENİM PATRONUMKEN SANA GICIK OLDUM

Bir dönem Yetenek Sizsiniz jüri üyeliği koltuğunda oturan Avşar, o dönemde patronu olan Ilıcalı’ya, “Sen benim patronum olduğun zaman keyifliydi fakat gıcık oldum sana. Çünkü patron olunca her şeyi benden daha iyi yaptığını falan zannettin” dedi. Ilıcalı ise şöyle yanıt verdi: “Öyle bir şey yok. Öyle bir şey hissetmedim hiç, hissettirmedin diyelim. Bu işi senden iyi yapıyorum. İkimizin de iyi olduğu konular var. Halktan biri olduğum için yaptığım programlarda sıcak geldim. Onlar da beni evlerine kabul ettiler, bu sayede çok seyredildim. Sen bir yıldızsın seninle ben aynı durumda değiliz. Ben onlardan biriyim sen onlardan biri değilsin.”


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ