Abur Cuburlarla Sağlıklı Kilo Vermek Mümkün

Zararsız abur cuburlarla kilo vermek ve aynı zamanda sağlıklı kalmak mümkün. İşte uzmanlardan faydalı tarif önerileri…

Abur Cuburlarla Sağlıklı Kilo Vermek Mümkün

Zararsız abur cuburlarla kilo vermek ve bunun yanı sıra sağlıklı kalmak istemezmisiniz. İşte uzmanlardan yararlı tarif tavsiyeleri…

Kuru Üzüm+Leblebi Karışımı:
Birer çay bardağı karıştırıp çantamıza koyabileceğimiz bu karışım bir şeyler atıştırmak istediğimizde keyifli ve besin değeri yüksek bir atıştırmalık olacaktır.

Fındık+Kuru Üzüm Karışımı:
Fındığın kilo vermedeki katkısını biliyorsunuz, kuru üzüm ile birlikte yersek, demir yönünden zengin bir karışım elde ederek metabolizmamızın hızlanmasına bu hızlanmanında fazla kilolardan kurtulmaya katkısı olacak.

Ceviz:
Omega-3 zengini ceviz, tok tutmasının yanısıra metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımını kolaylaştırır.
Ve buna ilaveten zinde, enerjik olmamıza yardımcı olur. Aralarda 1 avuç cevizi 1 adet elma ya da taze herhangi bir meyve ile birlikte tüketmek daha süratli kilo vermemizi sağlar.

Süt+Bitter Çikolata:
Çikolata mutlu eden ve metabolizmamızı hızlandırabilen keyif verici bir abur cubur. Sütle beraber ölçülü miktarda çikolata tüketmek kilo verme hızını son derece yükseltiyor.
Soda+ayran:
Çok yoğun terlediğiniz çok su kaybettiğiniz zamanların tamamlayıcısı.

Yoğurt + Yulaf Ezmesi + Ceviz:
Yulaf ezmesinin içerdiği lifin yapısı farklı olup sindirim sistemini farklı düzeyde çalıştırır. Bu sebebden sindirim sisteminde olan sorunlardan kolaylıkla kurtulmanızı sağlar. Ceviz ve yoğurt ile yulaf ezmesi metabolizmamızın maksimum seviyede çalışmasında son derece etkilidir.

Yoğurt + Maydanoz Karışımı:
Yoğurttaki kalsiyum vücuddaki yağı yakmayı tetiklerken, gece yatmadan önce yoğurda maydanoz karıştırarak yersek, yavaşlayan metabolizmamızı hızlandırır ve kilo vermeye ivme kazandırmış oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ