2020 Abiye Elbise Modelleri İle Gecenin En Güzel Ve Şık Kadını Siz Olun!

2020 Abiye Elbise Modelleri İle Gecenin En Güzel Ve Şık Kadını Siz Olun!

2020 Abiye elbise modelleri düğün, nişan, mezuniyet, özel davet ve gecelerde  kadınların olmazsa olmaz kıyafetlerin başında gelir. Abiye elbise modelleri, kadınlar için hayatlarında çok önemli bir yer kaplar. Gecenin en güzel en şık kadını olmak için abiye ve gece elbiseleri seçimi çok önemlidir. Bizde sizler için çok ünlü markaların kreasyonlardan derlemiş olduğumuz 2020 abiye elbise modellerini hazırladık. Şimdi gelin hep birlikte bakalım…

Saks Mavi Sırt Dekolteli Yırtmaçlı Uzun Abiye

2020 Abiye Elbiseler Saks Mavi Uzun Sırt Dekolteli Yırtmaçlı

Vücut Tiplerine Göre Abiye Elbise Seçimi

Elma Vücut Şekli

Eğer boynunuz biraz kısa ve kalınsa,omuzlarınız geniş, beliniz kalınsa ve dar kalçalara sahipseniz elma vücut şekline sahipsiniz demektir. Bu vücut şeklindeki kadınlar için önemli olan kısa yerleri daha uzun göstermek olmalıdır. Yani boynunuzu daha uzun ve ince göstererek aslında görüntüde boyunuzu uzatabilirsiniz. Bunun için de boynunuzu kapatıp bağrınızı çok örtmeyen kıyafetler seçmenizde fayda var. Örneğin V yakalı elbiseler tam size göre olacaktır. Belinizdeki kalınlığı daha ince göstermek için de bele oturan modeller değil, aksine beli daha bol olan ve bu kalınlığı vurgulamayacak modeller seçmelisiniz. Örneğin göğüs altından genişleyen robadan modeller sizin için doğru seçimdir.

Gri Askılı V Yakalı Sim Detaylı Uzun Abiye Elbise

2020 Abiye Elbiseler Gri Uzun Askılı V Yakalı Sim Detaylı

Armut Vücut Şekli

Küçük göğüsleriniz, dar omuzlarınız, ince beliniz varsa, kalçalarınız bu orana göre daha iri ve bacaklarınız daha dolgunsa armut şekle sahip bir kadınsınız demektir. Vücudunuzu iyi tanımak, iyi giyinmek ve güzel görünmek için önemlidir, unutmayın. Armut şeklinde vücuda sahip olan kadınlar,vücutlarının üst kısmını daha geniş, alt kısmını daha dar göstermeye meyilli giyinmelidirler. Vücudun üst kısmına oturan elbiseler tercih edilebilir. Kalça kıvrımları ve ince bel ortaya çıkarılmalıdır ki ideal görünüm sağlansın. Belden daralan elbiseler ya da bele takılan kemerler bu vücut yapısındaki kadınlar için çok uygundur. Kısa etek giymeyi tercih etmemelidirler. Çünkü böylelikle aslında vurgulamak istenmeyen geniş basen ve kalın bacaklar daha çok ortaya çıkacaktır. Bunun yerine yüksek belli ve diz altı kalem etekler tercih edebilirsiniz.

Pembe Kolsuz Transparan Tül Detaylı Kuyruklu Abiye

2020 Abiye Elbiseler Pembe Uzun Kolsuz Transparan Tül Detaylı Kuyruklu

Kum Saati Vücut Şekli

Dolgun göğüsleriniz, iri kalçalarınız ve ince bir beliniz varsa kum saati görünüme sahip bir kadınsınız demektir. Unutmayın;vücutta ideal şekil yoktur. Önemli olan vücudunuzu iyi tanımaktır. Kum saati vücut şekline sahip kadınlar ince bellerini ortaya çıkaracak kıyafetler seçmelidirler. Bol giysiler altına saklanmamalı, ince detaylarınızı vurgulamaktan kaçınmamalısınız. Koyu renkli 2020 abiye elbise ler, straplez elbiseler tam size göre olabilir. Güzel belinizi cesurca vurgulamaktan çekinmeyin.

Yuvarlak Yaka Kolsuz Boncuk İşlemeli Uzun Beyaz Abiye

2020 Abiye Elbiseler Beyaz Uzun Yuvarlak Yaka Kolsuz Boncuk İşlemeli

Dikdörtgen Vücut Şekli

Geniş omuzlar, düz bel, dar kalçalar, normal göğüsler ve uzun bacaklar… Bu özelliklere sahipseniz, siz dikdörtgen şekilli bir kadınsınız. Vücudunuzun üst kısmını daha da geniş gösterecek elbiselerden ve uzun elbiselerden kaçınmalısınız. Zaten vücudunuz çok kıvrımlı olmadığı için bol ve rahat kıyafetler sizi daha düz gösterebilir. Bu tip abiye elbise tercih etmemelisiniz. Sizin için en doğru seçim; ince ve uzun bacaklarınızı ön plana çıkaran kısa elbiseler olacaktır. Belinize takacağınız ince bir kemer, onu olduğundan daha ince göstermekte yardımcı olabilir.

Askılı Fırfır Detaylı Yeşil Uzun Abiye

2020 Abiye Elbiseler Yeşil Uzun Askılı Fırfır Detaylı Yırtmaçlı

Çilek Vücut Şekli

Geniş sırtlı ve geniş omuzlu kadınlar çilek vücut görünümüne sahiptirler.Bu tip kadınların arkadan erkeksi görünmemek için dikkat etmeleri gereken; V yakalı elbiseler seçmeleridir. Çünkü bu yaka tipi, omuzları yumuşatarak daha feminen bir görünüm yaratır. Kısa ve mini 2020 abiye elbise de tercih edilebilir.Genelde karın bölgesinden kilo almaya müsait bu vücut tipinde, bele takılacak ince bir kemer de bel hattını vurgulamaya yardımcı olacaktır.

Gecenin En Güzel Ve Şık Olmak İsteyen Kadınları İçin 2020 Abiye Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ