Kışın Nasıl Şık Görünürüm? İşte Kış Kombin Önerileri

Kışın Nasıl Şık Görünürüm? İşte Kış Kombin Önerileri

Bayan sokak modası sıra dışı, özgür ve farklı 2022 kış kombinleri ile ünlü modacılara da ilham vermeye devam ediyor. Artık modacılar yıllık tasarımlarını oluştururken sokak modasına bakıyorlar.

Sokak modasında önemli olan giydiğiniz kıyafetin markası ya da etiketi değil, sizin zevkiniz ve düşüncelerinizi kıyafetlerinizle yansıttığınız, yaratıcılığınızı da kullanarak kendi stilinizi oluşturmanızdır.

Siyah Kısa Etek Gri Swet Siyah Deri Ceket ile Kış Kombini

2018 - 2019 Sokak Modası - Stil Trendleri Siyah Kısa Etek Gri Swet Siyah Deri Ceket

Klişelerden uzaklaşarak podyumlardan sokaklara inelim. Tasarımcıların sık sık ağızlarından duyduğumuz, nelerden ilham alıyorsunuz sorusunun cevabı olan sokaklar, bakalım bizi nerelere götürecek? Bu nedir ve nasıl oluşur acaba? Aslında bunun cevabı gayet basittir.

Sokak modası; aslında sadece kendi tarzlarında giyinen, tamamen modanın hangi yönde ilerlediğini bilmeden ve umursamayan, kendi düşüncesiyle kıyafetlerini bir araya getirip, oluşturan insanlardan oluşan bir akımdır.

Fakat tasarımcılar onları o kadar ustalıkla esin kaynaklarına ekliyorlar ki, artık bu akım insanların kendi isteklerinden ve başkaldırılarından çıkıyor ve başlı başına bir moda trendi oluyor.

Beyaz Yırtık Pantolon ve Kazak ile Günlük Kış Kombini

2018 - 2019 Sokak Modası - Stil Trendleri Beyaz Yırtık Pantolon Kahverengi kazak Kahve Trençkot

Artık her tasarımcı neredeyse her koleksiyonu için ilhamını sokak modasından, sokaklardan alıyor. Bu lafı çok fazla duyar olduk. Sokaklardaki insanlarda bundan şikayetçi değiller.

En azından kendi bireyselliklerini kullanarak modaya yön vermiş olmanın verdiği hazzı yaşıyorlar.

Siyah Pantolon Bordo Peluş Mont ile Kışlık Bayan Kombini

2018 - 2019 Sokak Modası - Stil Trendleri Siyah Pantolon Bordo Kürklü Mont

Sokak modası artık o kadar popüler bir hale geldi ki; moda haftalarında defilelerden ve tasarımcılardan çok defile öncesi sokaklar çok daha fazla dikkat çekiyor. İlgi odağı haline geliyor. Hal böyle olunca da sokak fotoğrafçıları da çoğalmaya başlıyor.

 İnsanlarda böylece sokak modasını bu fotoğrafçıların resimledikleri görsellerden takip edebiliyorlar. İstanbul moda haftasına da katılan Yvan Rodic, The Sartorialist, Tommy Ton bunlardan en ünlüleri.

Siyah Deri Pantolon ve Desenli Panço Kombini

Bayanlar için Kış Kombinleri: Siyah Deri Pantolon Renkli Panço

Moda trendleri sokak stiline, sokak stili de trendlere göre ayak uyduruyor. Eskiden birbirlerinden tamamen farklı olan bu iki grup; birbirlerinin içinde harmanlanmaya devam ediyorlar.

Kış Modasına Yön Verecek Bayan Kış Kombinleri 2022

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ