Yılbaşında Nasıl Makyaj Yapılmalı?


Yılbaşında Nasıl Makyaj Yapılmalı?
19 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 390 kez okundu.

Mükemmel makyajda denge olmalıdır. Ya güçlü kaş ve göz makyajına odaklanmalı, ya da dudaklara vurgu yapmalıyız; aynı anda ikisine asla! Renk seçiminde trendleri takip edebilirsiniz, ancak sizi bir moda kurbanı gibi gösterme riski olan iddialı trendleri uygularken dikkatli olun. En güçlü bölgelerinizi bulun ve onları vurgulayın. İnanın bana bu, bu her türlü güzellik trendinden daha iyi görünmenizi sağlayacak.
yılbaşı makyajıHangi renk rujları seçmeliyiz?
Şu an en trend ruj rengi, koyu bordo. Ancak bu rengin yakışmadığını düşünüyorsanız, sizi asla yarı yolda bırakmayacak klasik bir kırmızıyı tercih edebilirsiniz.
Grafik göz makyajı trendini nasıl uygulayabiliriz?
Her zamanki gibi eyeliner uygulayarak başlayın. Daha sonra, koyu renk fara batırdığınız bir fırça yardımıyla eyeliner’ınızı dağıtarak gözlerinizde dumanlı bir görünüm yaratın. Bu şekilde grafik trendini günlük hayatınıza uyarlamış olursunuz.
Makyajımıza nasıl parıltı katabiliriz?
Önce kremsi bir göz farı uygulayın ve üzerine hafif bir parıltı katın. Krem baz, parıltının tutmasını sağlar. Gözlerden temizlemesi zor olan parıltıyı direkt uygulamak yerine, parıltı bazlı bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim.
Gece dans ederken cildimizin parlamasını nasıl önleyebiliriz? Güzel görünmek kaygısıyla dans etmekten ve eğlenmekten geri kalmayın. Cildinizin parlamasından endişe ediyorsanız, çantanızda kağıt mendil bulundurun. Problemli bir cildiniz varsa, küçük bir pudra fırçası kullanarak (ya da büyük bir göz farı fırçası) cildinizin yağlı bölgelerine pudrayı dağıtın. Gözenekleri doldurarak yağlanmayı tetikleyebileceği için pudrayı tüm yüzünüze uygulamayın.

Etiketler:

Yılbaşında Nasıl Makyaj Yapılmalı? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Loren diyor ki:

    Always rehrisfeng to hear a rational answer.

Sayfa başına git