SadeKadınlar – Güzellik Sırları

Tüp Bebek Maliyeti 2015-2016

Tüp Bebek Maliyeti  2015-2016

2015-2016 yılı tüp bebek fiyatları, 2015-2016 yılı tüp bebek ücretleri, İstanbul‘da tüp bebek, bursada tüp bebek, antalyada tüp bebek, ankarada tüp bebek, konyada tüp bebek, izmirde tüp bebek

Tüp bebek maliyetlerini 3 aşamada değerlendirebiliriz..Tüp bebek uygulamadan önce uygulanan tetkik maliyetleri, ilaç maliyeti ve tüp bebek uygulama ücreti gibi aşamalar

Evlat sahibi olmak isteyenlerin ümitleri tükendiği anda tüp bebek yöntemi son olarak kullanılır.

Buyurun gelin hep birlikte, tüp bebek kaç aşamada oluyor ve maliyeti ne kadar oluyor uzmanlarından öğrenelim hep beraber.

Toplumumuzda her ne kadar maliyeti yüksek bir tedavi olarak bilinse de Avrupa ve Amerika ile kıyasladığımız zaman Türkiye’de dolar bazında yaklaşık 5 kat daha ucuz bir fiyat mevcuttur. Hatta bu sebeple yurt dışından Türkiye’ye bu işlemler için başvurular olmaktadır..

2016 Tüp bebek maliyetlerinin hepsi kullanılacak ilaçlar da dahil yaklaşık olarak 4500-9500 tl civarında tutmaktadır.. Maliyet kişinin özelliklerine göre değişebilir. Örneğin yumurtalıkları zayıf çalışan bir bayanda daha yüksek doz ilaç kullanmak gerektiğinden, maliyet doğal olarak artacaktır..


ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ