Kaş Alırken Bunlara Dikkat Edin


Kaş Alırken Bunlara Dikkat Edin
18 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 367 kez okundu.

Bakışlarınıza anlam kazandıran en önemli faktörlerin başında kaşlar geliyor… Kaşlarınızı alırken yaptığınız çok küçük hatalar, bir anda bütün güzelliğinize gölge düşürebiliyor. Kaşlarınızı alırken kaçınmanız gereken bazı noktalar var hanımlar… Daha etkileyici bakışlar, daha doğal bir güzellik için size vereceğimiz tüyoları göz ardı etmeyin…

Kaş alırken en çok yapılan hatalar

En çok yapılan hataların başında kaşları aşırı inceltmek geliyor. Aşırı ince kaşlar yüzünüzün ifadesini öldürüyor ve yaşınızdan çok daha büyük görünmenize neden oluyor.
Hemen hemen hepimiz kaşlarımızı aldırırken ya da kendimiz alırken ip kullanıyoruz. Aslında kaş alınırken ip kesinlikle kullanılmamalı. Çünkü zamanla kaşlarınızda ters çıkışlar olabilir ve kaşların kökü zarar görebilir.
Kaşlarınızı alırken kesinlikle aceleci olmayın. aldığınız her tel kaştan sonra aynadan uzaklaşıp kaşlarınızı inceleyin. Bazen yanlış alınan tek bir tek bütün ifadenizi bozabilir.

Kaş alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri doğru ışıktır. Loş ışıkta ya da yeterince aydınlık olmayan ortamda dönüşü olmayan yanlışlar yapma olasılığı oldukça yüksektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git