Estetik Ameliyatsız Hokka burun, İstermisiniz?


Estetik Ameliyatsız Hokka burun, İstermisiniz?
3 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.069 kez okundu.

Ameliyatsız burun estetiğiyle ne gibi değişiklikler oluyor?

Botoksla burun sırtındaki tavşan çizgileri düzeltilebilir, açık duran burun kanatları daraltılabilir, burun ucunu çeken kas aktif ise burun ucu kaldırılabilir. Dolgu ile burun kökü ve burun sırtını doldurarak daha düzgün bir çatı elde etmek; burun dudak açısını doldurarak burun ucunu kaldırmak ya da burun ucunu doldurarak daha zarif bir uç elde etmek mümkün. Ayrıca cerrahi sonrası olabilecek küçük düzensizliklerin de dolgu ile kamuflajı yapılabiliyor.

Neden burun?

Botoksun en yeni kullanım alanı burun. Burun estetiğinden sonra kemikler biraz fazla alınıp çukurlaşma olduğunda, gülme sonrası burun kenarlarında “bunny line” denen çizgiler oluştuğunu söyleniyor. Bu yaşlı bir ifadeye neden oluyor. Botoksla onlar yok ediliyor. Burna uygulanan botoksun birinci amacı bu. İkinci olarak, burnunun ön kısmı düşük olan kişilerin burnunu yukarı kaldırmak hoş ifade veriyor.
Botoks, gülerken de güzel bir ifadeleri olsun diye, özellikle burun kanatları geniş kişilerde, burun altı deliklerindeki kaslara uygulanıyor. Ayrıca burun ucuna da yapılıyor ki bu uygulama burnun hafifçe kalkmasını sağlıyor. Hafif kemerli burnu olan kişilerdeyse, iki kaş arasındaki bölgeye dolgu maddesi yerleştirilip burun ucuna botoks uygulanarak estetik ameliyatsız düzgün bir burna sahip olmaları sağlanıyor.

Ne kadar sürede etkili oluyor?

Ameliyatsız burun estetiği, yapılan uygulamaya göre 4 aydan 2 yıla kadar etkili olabiliyor.

Zor bir operasyon mu?

Alçı ve sargı kullanılmıyor. Sadece buz uygulaması yapılarak kişi evine gönderiliyor. Sonrasın da her türlü sosyal aktiviteye katılabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git