Cildi Güzelleştirmek ve Sivilcelerden Kurtulmak İçin


Cildi Güzelleştirmek ve Sivilcelerden Kurtulmak İçin
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Sivilcelerin esas kaynağı genellikle kötü beslenmedir, Şöyle ki, sivilceleri esas tetikleyen yağlı ve baharatlı yiyecekler.İkincisi ise cildin susuz kalması, Her sabah kalkıp aç karnına içilen iki bardak suyun yerini hiçbir şey tutmuyor. Çünkü su, cildinizin ihtiyaç duyduğu oksijeni vücudunuza geri kazandırıyor, bünyesindeki minerallerle cildinizi besliyor ve daha sağlıklı ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı oluyor.

Gül suyu Maskesinin hazırlanışı;

Bir yemek kaşığı gül suyu ve bir yemek kaşığı balı iyice karıştıralım. Bu karışımı cildinize sürün. Yirmi dakika böyle bekledikten sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Gül suyu maskesini her gün cildinize uygulayın.

Gül suyu maskesinin yerine çay ağacı maskesini de uygulayabilirsiniz. Aktarlarda bulunan çay ağacı yağından yararlanabilirsiniz. Çay ağacı yağı cildinizde meydana gelebilecek sivilcelerin oluşumunu engeller. Çay ağacı maskesini yapmadan önce cildinizi iyice temizleyin. Bir pamuk yardımı ile çay ağacı yağını sivilcelerin üzerine sürün. Sivilceleriniz geçene kadar bu işleme devam edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git