Ammar 2: Cin İstilası İlk Görüntüleri İlgi Çekti!


Ammar 2: Cin İstilası İlk Görüntüleri İlgi Çekti!
17 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 428 kez okundu.

Ammar 2: Cin İstilası filminin ilk teaser’ı yayınlandı. 17 Haziran’da vizyona girecek. Ammar 2: Cin İstilası “Kurgu yok! Efekt yok! Sadece gerçek sesler! Gerçek Görüntüler! Gerçek Cinler!” gibi iddialı vurgular da yer alıyor.

Ammar 2: Cin İstilası‘ adlı filmin özel gösterimi geçtiğimiz günlerde Nişantaşı City’s de gerçekleşti. Özgür Bakar’ın yönetmenliğini üstlendiği, Özlem Polat, Cem Coşkun Aksakal, Balamir Emren, Buse Narcı, Buse Popara gibi isimlerin rol aldığı korku filmi, bugün vizyona giriyor. Paris’ten Sivas’a uzanan gerçek bir hikayeyi anlatan filmin çekimleri Fransa, Almanya ve Sivas’ta yapıldı. Yapımcı Sami Dündar, “Filmde bugüne kadar Türkiye’de yapılmamış tarzlar denendi” dedi.

Ammar filmlerinin ilki Ammar: Cin Tarikatı, 2009 yılında Emniyet tarafından bulunan bir kasetin izlenmesiyle kurgulanmıştı. Ammar 2: Cin İstilası’nda ise bu kaset, gazetecilik bölümü okuyan bir grup genç tarafından tez konusu olur.

Ammar 2 Cin İstilası’nda gazetecilik bölümü okuyan bir grup genç Feride ve Mustafa'nın şüpheli ölümünü araştırmak üzere bir belgesel hazırlamaya karar verirler

Feride ve Mustafa’nın şüpheli ölümünü araştırmak üzere bir belgesel hazırlamaya karar verirler. Olaya karışmış gerçek kişilerle görüşüp Fransa, Hollanda, Belçika’ya kadar gidip araştırmalarını tamamladıktan sonra son olarak Sivas’ta gerçek izlere ulaşırlar. Polisin kapattığı dosyanın Cinlerle bağlantılı olduğuna kesin olarak inanırlar. Olayın detayları derinleştikçe içinden çıkılmaz bir labirente düşerler. Dehşet verici olayları tüm gerçekliği ile kaydetmiş olurlar. Film, bu gerçek olayların kaydedildiği kasetten oluşmaktadır.

Olaya karışan gerçek kişilerle irtibata geçip Fransa, Hollanda ve Belçika’ya kadar gidip araştırmalarını tamamladıktan sonra son olarak Sivas’ta gerçek izlere ulaşırlar. Polisin bile kapattığı dosyanın Cinlerle bağlantılı olduğuna kesin olarak emin olurlar.

Ammar filminin yapımcısı Sami Dündar “Dünyada belkide ilk defa bir filmi montajsız bir şekilde olduğu gibi yayınlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git