Akay Büyük Beden Gelinlik Koleksiyonu


Akay Büyük Beden Gelinlik Koleksiyonu
13 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 737 kez okundu.

Düğün günlerinde gelin adaylarını kusursuz ve göz alıcı kılmak amacıyla AKAY Gelinlik, büyük beden giyen kadınlar için kişiye özel tasarımlar hazırladı.AKAY’ın Baş Tasarımcısı Sezanur Akay, büyük beden giyen kadınların da zarif ve şık görünebileceğini vurguluyor

Orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı özgün koleksiyonları ile Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan AKAY Gelinlik, hazırladığı büyük beden gelinlik koleksiyonu ile bir ‘ilk’e imza attı. AKAY, gelin adaylarının vücut yapısınave tarzına göre kişiye özel gelinliklere imza atıyor.

AKAY’ın Baş Tasarımcısı Sezanur Akay,“Büyük beden kadınların da en az sıfır beden kadınlar kadar güzel, şık ve elegan olabileceğini göstermek istiyoruz. Bu yüzden tasarımları yaparken gelinin vücut yapısının yanı sıra tarzını, hayalini, düğünün konseptini ve dekor detaylarını da dikkate alarak tek bir provada gelinlerimizi hazırlıyoruz” dedi.

AKAY’ın büyük beden koleksiyonunda, gelinlerin bellerini ince gösteren iç bazlar, kullanılan soft ve uçuşan kumaşlar, kollarda dantel ve tril detaylar ön plana çıkıyor.

AKAY Gelinlik, hem marka olup, hem de hautecouture çalışan tek firma olarak, modern ve romantik çizgisi, rakipsiz kalite anlayışıyla gelin adaylarına çok özel bir düğün yaşatıyor.

Aksesuar, Abiye, Ayakkabı

AKAY, gelinliği tamamlayan geniş aksesuar ve ayakkabı koleksiyonunu da adayların hizmetine sunuyor. Ayrıca özel geceler için abiye, nişanlık, kına gecesi için gece elbisesi ve kaftan gibi yüzlerce farklı ürün, gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Akay Büyük Beden Gelinlik Modelleri ile Kadınlar Daha Zarif - 1

Akay Büyük Beden Gelinlik Modelleri ile Kadınlar Daha Zarif - 2

Akay Büyük Beden Gelinlik Modelleri ile Kadınlar Daha Zarif - 3

Akay Büyük Beden Gelinlik Modelleri ile Kadınlar Daha Zarif - 4

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git